Україна і ЄС

Розпуск верховної ради неможливий

Написав Administrator П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:40

Розпуск ВР неможливо

http://youtu.be/G5s8_b7TU3c

 

Нас порівнюють уже з Білорусією?!

Четвер, 29 вересня 2011, 06:59

 

Європейці почали ставити Україну в один ряд з Білорусією через знищення владою Януковича демократичних досягнен.

Останні кримінальні процеси над екс-посадовцями, особливо суд над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко будуть розглянуті на   саміті "Східного партнерства" сьогодні в Варшаві.

Про це повідомила "Інтерфаксу" офіційний представник голови зовнішньополітичної служби ЄС Майя Коц'янчіч.

 

ЄС попереджає владу про недопустимість вибіркового правосуддя

Виборче використання правосуддя в Україні може негативно вплинути на ратифікаційний процес після підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це заявив глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра в понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми ведемо переговори про Угоду про асоціацію. Вони дуже важливі для Брюсселя та Києва. У той же час виникають серйозні ризики через вибіркове використання правосуддя", - сказав він.

   

Саміт в Ялті: прогнози євроінтеграції

Міжнародний форум Ялтинська європейська стратегія (YES) має багато в чому визначити температуру нинішніх відносин між Україною і Європейським Союзом, особливо враховуючи зауваження з боку представників ЄС стосовно питань судових процесів проти представників української опозиції.

Про це йдеться у коментарі директора компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тараса Березовця.

 

Міжнародна правозахисна організація засуджує дії української влади проти політичних опонентів

Президент Freedom House Девід Кремер вважає, що українська влада використовує судову систему, аби переслідувати своїх опонентів.

Про це він заявив в інтерв’ю "Українському тижню".

Зокрема, Кремер відзначив, що з огляду на усі справи, які розслідувалися проти Юлії Тимошенко, створюється враження, що нинішнє керівництво держави має намір будь-що її засудити.

   

Сторінка 1 з 13