Новини обласної організації

З Днем незалежності!

Дорогі галичани!

Історія нашого народу – це суцільна боротьба за незалежність. Упродовж віків за неї було покладено мільйони життів. І от в 1991 році ми її отримали. Якось несподівано і доволі просто. Не стало Радянського Союзу, і наша державність впала на нас, як манна небесна.

 

Українська мова - єдина державна!

Написав Administrator Четвер, 21 червня 2012, 18:20

Сьогодні 21червня відбулася сесія Рожнятівської районної ради,де схвалили звернення депутатів до Президента України В.Януковича,Верховної Ради України щодо недопущення запровадження в Україні другої державної мови( російської).З пропозицією виступила депутат райради,голова РО ЄПУ Галина Самілів,яка вимагає від голови райради вивчити можливість виїздної сесії під стіни Верховної Ради в день розгляду в 2-му читанні законопроекту про мови меншин (недопущення другої росєйської мови -державної,бо росєйська мова ще дуже довго буде зникати на Україні)!!!!!

 

Відзначаємо День героїв України!

Косівські європейці провели автопробіг присвячений Дню Героя.

 

   

Регіонали знову "розвели" опозиціонерів?

Михайло Труфан: "Партія регіонів знову "розвела" наївних опозиціонерів та через кишеньковий "концентраційний суд" змінила виборчий закон". "Мало того, що три округи зняли з Києва і, скоріш за все, передадуть на крим,  полтавщину та черкащину, ще й через маніпуляції з голосами виборців на закордонних дільницях "допоможуть" провладним кандидатам перемогти опозиційних " - вважає голова політради Європейської партії України Михайло Труфан.

 

Крок до членства в Євросоюзі

Україна і ЄС парафували угоду про асоціацію

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ."Сьогодні глави переговорних делегацій України та Європейського Союзу парафували текст угоди про асоціацію, невід'ємною частиною якого будуть положення про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі", - сказано в спільній заяві глав делегацій, оприлюдненій у п'ятницю в Брюсселі (Бельгія).

   

Сторінка 1 з 27