Влада не має права контролювати Інтернет

Микола Катеринчук: Влада не має права втручатися в Інтернет зі своїми регламентами та санкціями"

«Аналізуючи інформацію про блокування роботи домену ex.ua, котру я отримую з відкритих джерел, потрібно усім зробити чіткий висновок: варто відділити сам Інтернет, куди влада на має права втручатися зі своїми регламентами чи санкціями,та питання щодо приналежності інформації в цьому Інтернет конкретним особам. Я маю на увазі авторські права чи право власності», - про це заявив лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

Обрано нового голову виконкому ЄПУ

Рішенням Ради Європейської партії України від 3 лютого 2012 року переобрано голову виконавчого комітету Європейської партії України. Ним став член Європейської партії України Щербенко Віталій Вікторович, 12.12.1969 р.н., який до цього часу був членом ради Київської міської організації партії.

Івано-Франківська  обласна організація Європейської партії України вітає нового голову виконкому з зайняттям високої посади та бажає творчих здобутків на ниві партійного будівництва.

Прес-служба ІФ ОО Європейської партії України.

 

   

МАНІФЕСТ громадянської солідарності

Сьогодні в День Соборності громадські організації провели акцію «Україна єдина», в ході якої громадські активісти з'єднали береги Дніпра 200-метровим прапором України. Також в ході акції був підписаний Маніфест громадянської солідарності. 

У своєму виступі народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук під час святкування Дня Соборності нагадав, що українське суспільство має цінувати кожну хвилину Незалежної Соборної України. «Сьогодні Україні не є вільною. Тимошенко за гратами, як і Луценко, а через деякий час там будуть і інші політики, ті які принципово стали на шлях опозиційності. Сьогодні ми повинні зрозуміти, що якщо є Комітет опору диктатурі (КОД), то він повинен боротися проти диктатури і робити все, щоб нинішня влада пішла », - зазначив він.

   

Вітання з Днем Народження!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 10 січня 2012, 11:59 Написав Administrator Вівторок, 10 січня 2012, 11:49

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України щиро  вітає з Днем народження голову  обласного осередку партії - Кушлика Олександра Петровича та бажає йому міцного здоров'я, щастя та сімейного благополуччя. Бажаємо успіхів у бізнесі та політичній діяльності.

Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

З Новим 2012 роком!

Шановні друзі, однопартійці, європейці!

Ось і настає новий рік 2012. За китайським календарем це рік Дракона. Усім відома
приказка – "Як проведеш новий рік, так його і проживеш". Цей рік є багатообіцяючим,
оскільки про нього дуже багато наговорили в 2011. Який він буде, цей 2012 рік 
побачимо. Але достеменно відомо, що він як і кожний новий рік принесе нам нові
враження, а державі нові зміни.  Тож хочу Вас усіх привітати з наступаючими змінами.

Від щирого серця вітаю Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим Роком!

Зичу Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.

Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!

Голова обласної організації ЄПУ             Олександр Кушлик

 

   

Східно-слов'янська демократична хвиля триває.

Василь Мельничин: "Події в Росії останніх днів багато кому з політичних експертів нагадують українські протести на початку століття. Масові акції, гасла, опозиційні лідери. Помаранчева революція починалась аналогічно - з акцій проти чинного тоді президента Кучми і "вибухнула" на президентських виборах через їх фальсифікацію. Україна розпочала східно-слов'янську хвилю демократизації - Росія продовжила. І питання яке зараз хвилює більшість експертів-аналітиків полягає не в тому коли впаде режим Путіна, а як? - чи зможе російська спільнота "бархатно" провести оновлення влади і демократизацію. Чи не почне Путін  "топити революцію в крові", одразу після інавгурації в березні наступного року. Адже, переважно таким сценарієм закінчувались усі революції на теренах колишньої російської імперії."

   

Демократія закінчилась?!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Неділя, 25 грудня 2011, 10:23

Ігор Соколик: "Після того як влада Партії Регіонів "покращила нам життя уже сьогодні" ми за рівнем демократії впали на 79 місце в світі. Наступного року з такими темпами ми з "гібридної демократії" станемо "авторитарним режимом". Фактично, в країні встановлюється диктатура. Нам залишається лише одне - або боротися з цим режимом, або ставати перед ним навколішки..."

   

Наслідки "посадки" Тимошенко відчують прості українці

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Субота, 24 грудня 2011, 16:48

Єжи Бузек: Довгострокові наслідки справи Тимошенко для відносин України та ЄС можуть бути руйнівними.

Про це заявив президент Європарламенту коментуючи рішення Апеляційного суду Києва, що залишив вирок екс-прем'єрові в силі.

"Я глибоко розчарований рішенням Апеляційного суду, що залишив у силі вирок колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, яким її було засуджено до 7 років", - цитує Бузека сайт Тимошенко.

   

Чому я за вступ в ЄС!

Михайло Труфан: "Щоб зрозуміти різницю в якості життя європейців і українців треба подивитись на закони, які прийняли наші і їхні депутати за два останні роки. У них - для людей у нас - від людей. Там умови життя покращують - у нас погіршують. Ось чому з кожним днем люди більше й більше не довіряють нашій владі. Вона (влада) цинічно бреше про європейські досягнення, а фактично думає лише про власне збагачення, надуваючи мильну бульбашку для "лохторату" про европейські прагнення.  Фактично, держава перетворюється у апарат  контролю і тиску на громадянина з метою вичавити усе до останньої копійки, щоб перетворити громадянина на послушного і голодного раба, який за кусень хліба буде "лизати дупу своєму пану".

   

Виборча застава є порушенням прав людини

Народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся до Європейського суду з прав людини із заявою стосовно порушення з боку держави у зв’язку із прийняттям нового Закону «Про вибори народних депутатів України». 

Зокрема Микола Катеринчук вважає, що «запровадження цим законом значного розміру виборчої застави є порушенням права на вільні вибори, гарантованого статтею 3 Протоколу № 1 до Конвенції з прав людини». «Наявність механізму неповернення застави кандидатам, зареєстрованим в одномандатних округах, окрім тих, хто обраний депутатом, є фактично «платою за участь у балотуванні», оскільки кошти спрямовуються до Державного бюджету. У такий спосіб влада намагається покращити свій фінансовий стан за рахунок громадян, які прагнуть реалізувати своє конституційне право на балотування у виборах», - стверджує заявник.

   

Сторінка 9 з 34