Відзначаємо День героїв України!

Косівські європейці провели автопробіг присвячений Дню Героя.

 

   

Акція, присвячена Дням Європи в Україні

26 травня 2012 року у парку ім. Т. Шевченко в м. Івано-Франківську о 12:00 Івано-Франківська обласна партійна організація Європейської партії України провела акцію, присвячену Дням Європи в Україні. Організатор Олександр Кушлик.

Прес-служба обласної організації.

 

   

З Днем Перемоги!

Шановні, дорогі, ветерани Великої Вітчизняної війни та усі, хто причетний до тих сурових подій!

Попри усі перипетії буденного політичного життя щиро вітаю вас зі святом Великої Перемоги! Цей день сьогодні викликає багато дискусій серед істориків, ми чуємо різні думки щодо подій у тій страшній війні. Але ніхто не може заперечувати вашого подвигу, коли ціною вашого здоров'я, ціною життя мільйонів людей, ціною життя ваших рідних і близьких ви здобули для нас мир і спокій. За це щирий вам уклін.

Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам'ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров'я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

Голова Івано-Франківської обласної організації

Європейської партії України

Олександр Кушлик

   

Франція чекає змін: новим президентом став соціаліст Франсуа Оланд

У другому турі президентських виборів у Франції, за останніми даними, кандидат від соціалістів Франсуа Олланд набрав трохи більше 51% голосів виборців. Міністр внутрішніх справ Франції Клод Геан офіційно оголосив про обрання Олланда президентом. Діючий президент Ніколя Саркозі набрав за результатами недільного голосування трохи менше 49%. Явка на виборах у Франції склала 81,25%.

   

05 травня 2012 року було проведено Раду Партії Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України»

05 травня 2012 року було проведено Раду Партії Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України». Під час засідання обговорювалася поточна політична ситуація в Україні, заслухані звіти голів районних та міських партійних організацій щодо загальної політичної ситуації в кожному районі. На нашу Раду Партії завітав голова виконкому Віталій Щербенко, що дало нам можливість обговорити питання про участь Європейської партії України у парламентських виборах 2012 року, також він повідомив, що Європейська партія України проводить переговори з опозицією, щодо об’єднання.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України щиро і сердечно вітає своїх однопартійців, прихилінків і всіх українців з Великодніми Святами!

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаєм!
Жити в радості й любові від душі бажаєм!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину Воскрес!


Голова Івано-Франківської обласної організації
Європейської партії України
Олександр Кушлик

   

Змагання в Польщі

Польська ліга з регбі на візках проводилась в Польщі в місті Радом.
В змаганнях взяли участь 20 команд з Польщі, Німеччини, України.
Українська команда попри відсутність власних візків для гри, виборола 4-е місце і вийшла в 2-й груповий турнір.
Кепещук Ігор Васильович учасник змагань і депутат Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області висловлює щиру вдячність обласній організації Європейській партії України за матеріальну підтримку.

 

   

Допомога обласній дитячій лікарні - ремонт муніпуляційного кабінету в хірургії за сприянням О. Кушлика

 

   

Вітання з Днем народження!

Обласна організація Європейської партії України щиро вітає Вуйців Василя Володимировича з його днем народження та бажає йому міцного здоров'я, щастя та сімейного благополуччя.

Напевне слів таких ніхто ще й не придумав,
Щоб в словах тих вмісти
ти все про Вас:
Ви – порядність, доброта і скромність.
Ми дуже цінуємо і любим Вас.
Живіть в злагоді, здоров’ї та любові,
Якнайдовше радуйте Ви нас.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Регіонали знову "розвели" опозиціонерів?

Михайло Труфан: "Партія регіонів знову "розвела" наївних опозиціонерів та через кишеньковий "концентраційний суд" змінила виборчий закон". "Мало того, що три округи зняли з Києва і, скоріш за все, передадуть на крим,  полтавщину та черкащину, ще й через маніпуляції з голосами виборців на закордонних дільницях "допоможуть" провладним кандидатам перемогти опозиційних " - вважає голова політради Європейської партії України Михайло Труфан.

   

Сторінка 7 з 34