Микола Катеринчук: Збереження життя Луценкові прямо пропорційне стану судочинства в Україні

«Звільнення Юрія Луценка з в’язниці за станом здоров’я, а відтак і збереження його життя, є прямо пропорційним стану демократії та судочинства в Україні. Від того, чи ухвалить суд рішення про звільнення його від відбування покарання за наявності існуючих в нього хвороб залежить дуже багато: і життя Луценка, і те, якою врешті-решт буде наша країна в найближчі кілька років. Це питання фактично є черговим лакмусовим папірцем готовності влади до звільнення політв’язнів», - про це сказав народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, коментуючи заяву Юрія Луценка про його підозри щодо внутрішнього крововиливу після операційного втручання.

 

   

З Новим Роком!

За порогом вже ніч новорічна чекає,
Сипле сніг в подарунок мільйонам зірок.
З Новим Роком й Різдвом Вас від серця вітаєм,
Хай успішним й твердим буде кожен ваш крок!
Вам бажаєм натхнення для творчості й звершень,
Вам бажаємо сили і віри, й добра.
Нехай святість Різдва всі незгоди завершить,
Принесе Вам надії і вогник тепла.
Нехай цей рік  неодмінно Вам щастя дарує,
Нехай достатком і миром Ваш дім збагатить.
Хай чарівність казок полонить і дивує.
Нехай свято всі мрії й бажання здійснить!

Голова Івано-Франківської обласної організації "Європейська партія України"
Кушлик О.П.

   

З Днем Народження Шановний Микола Дмитрович!

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України щиро  вітає з Днем народження шановного Миколу Дмитровича!

Бажаємо щастя i достатку 
Ясного неба i тепла.
В житті лиш злагоди й порядку, 
Щоб доля світлою була. 
В роботі — успіху й терпіння, 
У справах — вічного горіння.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Шановний Микола Дмитрович!

Івано-Франківська обласна організація політичної партії «Європейська партія України» щиросердечно вітає Вас з перемогою на виборах до Верховної Ради України 2012 року.

Вітаємо Вас з великим успіхом, з успішним завершенням випробувань.

Бажаємо Вам плідної праці, досягнень нових вершин у політичній діяльності.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

28 жовтня 2012 року пройшли вибори до Верховної Ради України

28 жовтня 2012 року пройшли вибори до Верховної Ради України. На даний час у Центральній виборчій комісії опрацьовано 97,49 % виборчих бюлетенів.

За результатами ЦВК у Івано-Франківській області пройшли до Верховної Ради України 7 кандидатів, а саме 5 з них від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», а  також 2 кандидати – самовисуванці.

Нижче Ви можете ознайомитися з рейтингами голосування по кожному одномандатному виборчому окрузі в Івано-Франківській області.

   

З Днем незалежності!

Дорогі галичани!

Історія нашого народу – це суцільна боротьба за незалежність. Упродовж віків за неї було покладено мільйони життів. І от в 1991 році ми її отримали. Якось несподівано і доволі просто. Не стало Радянського Союзу, і наша державність впала на нас, як манна небесна.

   

Вітання з Днем Народження!

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України щиро  вітає з Днем народження Соколика Ігора Дмитровича та бажає йому міцного здоров'я, щастя та сімейного благополуччя. Бажаємо успіхів у бізнесі та політичній діяльності.

Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Відкритий обласний фольклорний фестиваль бойків «БОЙКО-ФЕСТ»

Сьогодні 15 липня 2012 року відбувся  IV відкритий обласний фольклорний фестиваль бойків «БОЙКО-ФЕСТ».  Фестиваль проходив  у м.Рожнятів Івано-Франківської області. Гостинна і пісенна, багата на добрі здобутки у праці Бойківщина вітає Вас із цією знаменною подією в житті нашого краю. Рожнятівщина – чарівний куточок Бойківщини.

Відбувся святковий парад-хода учасників фестивалю, покладання квітів пам’ятним місцям фестивалю. Голова Івано-Франківської обласної організації «Європейська партія України» Кушлик О.П.  і голова Рожнятівської районної організації «Європейська партія України» Самілів Г.В. разом із всіма учасниками фестивалю здійснили урочисте покладання квітів.

Прес-служба обласної організації ЄПУ

   

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Івано-Франківська обласна організація «Європейська партія України» також не залишилася осторонь цього свята.

Організатор Олександр Кушлик.

 

   

Депутат Європарламенту: Україні потрібна ще одна Помаранчева революція

В Одесі пройшла міжнародна конференція «Ліберальна демократія в Україні. На шляху європейської інтеграції», організована Європейською партією України

«Договір про Асоціацію між Україною та ЄС, може бути ратифікований за умови проведення в Україні чесних і прозорих виборів. Для цього потрібна друга Помаранчева революція. На цих виборах мають панувати закон і правопорядок, не має бути підкупів. Вони повинні пройти чесно. Я закликаю Партію регіонів бути демократичними. Не потрібно підробляти ці вибори», - про це після завершення міжнародної конференції «Ліберальна демократія в Україні. На шляху європейської інтеграції» організованою Європейською партією України заявив президент Ліберального Інтернаціоналу, депутат Європарламенту Ханс ван Бален.

   

Сторінка 6 з 34