прес-конференція

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 23 травня 2010, 18:40 Написав Administrator П'ятниця, 21 травня 2010, 13:12

Прес-конференції Івано-Франківської обласної організації «Європейської партії України»
«Наша мета – Україна в Євросоюзі!!!»

25 лютого Європарламент прийняв резолюцію, яка дозволяє Києву подати заявку на членство в ЄС. "Парламент визнає європейські прагнення України. Україна має можливість запросити членство в Європейському Союзі, як всі європейські країни, які дотримуються принципів свободи, демократії, поваги прав людини й основ свобод, а також верховенства права", - мовиться в резолюції.
У відповідь на це, 1 березня цього року, Микола Катеринчук – голова Європейської партії України, зареєстрував у Верховній Раді проект постанови №6119 про подачу заявки на членство в ЄС. А вже 2 квітня Верховна Рада України не змогла не тільки розглянути цю постанову, а навіть внести її до порядку денного. Хоча Комітет з євроінтеграції одноголосно підтримав цю постанову.

   

Європейська партія запрошує в гості

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Обласна організація "Європейської партії України" вирішила відзначити День Європи в Україні та запрошує до себе в гості.  "День відкритих дверей" - новий європейський досвід згуртування прихильників європейської інтеграції України. В Івано-Франківську такий захід вперше проводить "Європейська партія України" і маємо надію, що він приживеться на Прикарпатті.

   

об'єднання опозиційних сил

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

"Об'єднати опозиційні партії, громадські організації та громадських діячів Прикарпаття в один потужний опозиційний кулак" - запропонувала Ю.Тимошенко на зустрічі з лідерами громадсько-політичних організацій Прикарпаття, який відбувся 8 травня в м.Івано-Франківську.

   

Європейська партія проти здачі Криму

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 23 травня 2010, 18:51 Написав Administrator Понеділок, 26 квітня 2010, 15:14

Заява голови Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України"

Олександра Кушлика

щодо ситуації з продовженням договору оренди іноземними військами бази Чорноморського флоту в Криму

Європейська партія України стурбована ситуацією, що виникла після рішення Президента України В.Януковича продовжити перебування Чорноморського флоту Росії на території України в Криму після 2017 року. Неконституційність такого рішення та підписання договору з Російською Федерацією про продовження перебування її військ на території суверенної держави є прямою загрозою для територіальної цілісності України. В історії немає прикладів, коли іноземна військова база гарантувала б незалежність якоїсь держави. Так, російський флот, який перебуває на території Криму є постійним чинником антиукраїнських настроїв, підтримує українофобські проросійські організації, створює перепони для проведення інвентаризації майна і земель, що перебувають у нього в оренді. Крім того, цей флот був використаний Росією у військовому конфлікті з суверенною Грузією. Такі дії аж ніяк не сприяють покращенню відносин з сусідніми державами в тому числі і з Росією.

   

дороги Івано-Франківська на контролі партії

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Останнє оновлення на Четвер, 15 квітня 2010, 20:34 Четвер, 15 квітня 2010, 10:51

Івано-Франківська організація "Європейської партії України" взяла на контроль ситуацію щодо ремонту доріг в місті.

 

На поновленій сесії Івано-Франківської міської Ради прийнято рішення про затвердження умов договору на виконня робіт щодо реконструкції та капітального ремонту доріг в м.Івано-Франківську. Нарешті закінчилась епопея протистояння між головою міста Віктором Анушкевичусом та депутатами міської ради щодо ефективного використання коштів, які сплачують власники транспортних засобів, і які за словами депутатів постійно "закопуються" в землю, а не використовуються на будівництво та реконструкцію міських доріг.

   

Утворено Галицьку районну організацію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 14 квітня 2010, 18:26 Вівторок, 13 квітня 2010, 14:01

Управління юстиції в Галицькою районі зареєструвало районну організацію політичної партії "Європейська партія України". На установчій конференції, що відбулась 28.03.2010 року головою Галицької районної організації нашої партії обрано Олександра Іваніцина.

   

фестиваль "Золота пектораль"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 13 квітня 2010, 12:16 Понеділок, 12 квітня 2010, 11:24

З 8 по 11 квітня 2010 року в Трускавці пройшов перший Міжнародний фестиваль телевізійних фільмів "Золота пектораль".  На запрошення організатора фестивалю Костянтина Стогнія фестиваль відвідав голова Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України" Олександр Кушлик.

 

   

про роботу "Народного адвоката"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2010, 19:23 Написав Administrator П'ятниця, 09 квітня 2010, 23:40

Соціальна програма  "Народний адвокат", що почала втілюватись на Прикарпатті з вересня минулого року підбила підсумки своєї правозахисної діяльності за півріччя. Станом на 01.04.2010 року приймальні "Народного адвоката" діють у пяти містах області м.Івано-Франківськ, м.Коломия, м.Косів, смт.Богородчани, та смт.Рожнятів. Незабаром розпочнуть працювати приймальні в м.Галичі та м.Калуші.

   

Святкування відкриття "Народного адвоката" в Косові

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Четвер, 25 березня 2010, 22:50

 

Народний адвокат КосоваКосівська районна організація "Європейської партії України", яку очолює Роман Шкрібляк, відсвяткувала відкриття громадської приймальні "Народного адвоката", запросивши до нового приміщення традиційну гуцульську музику.

Активна громадська діяльність молодих європейців Косівщини, їх бажання працювати, пошук шляхів досягнення поставленої мети дала свої результати. В центрі міста по вул. Незалежності 5а, запрацювала приймальня народного депутата, лідера "Європейської партії України" Миколи Катеринчука та розпочалось впровадження соціальної програми "Народний адвокат".

   

Олександра Кушлика обрано головою обласної професіональної ліги богатирів України .

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Вівторок, 23 березня 2010, 20:15

Голову Івано-Франківської обласної організації "Європейської партії України" Олександра Кушлика обрано головою обласної професіональної ліги богатирів України (Ліга Стронгменів України). Новостворена спортивна організація ставить собі за мету пополяризацію здорового способу життя, проведення богатирських змагань та розвиток молодіжного богатирства, що забезпечить приток «свіжої крові» до збірної України і змагань національного рівня.

   

Сторінка 33 з 34