Створено опозиційний провід

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

на Івано-Франківщині утворено  обласний провід Народного комітету захисту України. Він став організаційною структурою всеукраїнського Комітету, який очолив Дмитро Павличко. 

Спрогнозувати ефективність його роботи спробував молодий прикарпатський політолог Василь Мельничин, який довший час досліджує проблеми євроантлантичної інтеграції України.

   

Калуська міська рада за вступ до Євросоюзу!

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Четвер, 10 червня 2010, 12:49

"Калуш перше місто Івано-Франківської області, яке  підтвердило європейські прагнення українців жити в Європейському Союзі, а не в імперській Росії" - повідомив телефоном з Калуша Сергій Сивий, голова Калуської міської організації "Європейської партії України" після закінчення сесії міської ради.  Депутати Калуської міської ради проголосували за звернення до Президента України, Прем'єр Міністра України, Голови Верховної Ради України з вимогою невідкладно подати заявку на вступ до ЄС.

   

Ефективність влади і навіть кандидата в депутати можна визначити

Останнє оновлення на Понеділок, 07 червня 2010, 10:41 Понеділок, 07 червня 2010, 09:22

"Застосування моделі оцінки якості владного менеджменту дасть можливість громаді обирати ефективну владу та наблизить Україну до європейських стандартів управління" - переконаний молодий науковець, автор оригінальної просторової графоаналітичної моделі комплексного менеджменту якості Святослав Кісь.

   

Cто днів нової влади

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Неділя, 06 червня 2010, 14:00

На чому тримається нова-стара влада і що робити громаді?

Ігор Соколик, голова виконкому обласної організації Європейської партії України, переконаний, що "Нова-стара влада цих сто днів протрималась виключно на розгубленості опозиції та очікуванні виборців, а не на економічних реформах та обіцяних покращень життя уже сьогодні" - про це він заявив на круглому столі " 100 днів нової влади", яку провела в неділю 06.06.2010 року обласна організації Європейської партії України.

   

Народний Богатир - в Івано-Франківську

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 03 червня 2010, 08:57 Написав Administrator Четвер, 03 червня 2010, 07:57

Професіональна Ліга стронгменів України в неділю 30.05.2010 року провела в Івано-Франківську спортивну забаву "Народний богатир". За участю найвідоміших і найтитуловініших богатирів України. Під керівництвом нашого земляка Василя Вірастюка франківчани змогли побачити справжнє свято сили і витривалості.

   

зв судову тяганину треба платити компенсацію!

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Четвер, 03 червня 2010, 07:05

За те, що громадяни не можуть роками дочекатися судового розгляду "Європейська партія України" пропонує платити компенсацію. Для цьогоі народний депутат України, лідер Європейської партії України  зареєстрував у парламенті проекту Закону (р.№6442) про внесення змін до Закону України «Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду» (щодо відшкодування шкоди, завданої громадянинові порушенням процесуальних строків). Метою законопроекту є забезпечення конституційного права на відшкодування за рахунок держави шкоди, завданої незаконними діями чи бездіяльністю судових органів при здійсненні ними своїх повноважень.

   

Відбулась X звітно-виборна конференція ВО "Батьківщина"

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Останнє оновлення на Середа, 02 червня 2010, 15:19

В неділю 30.05.2010 року в Івано-Франківську пройшла Х звітно-виборна конференція обласної організації ВО "Батьківщина".

На конференції місцеві бютівці провели аналіз своєї роботи за 2-х річний звітний період. Зважаючи на вражаючі результати останніх виборів (президентська кампанія 2010 року на яких за кандидата Юлію Тимошенко в області проголосувала 24,7% в першому і 89,9%  виборців у другому турі) БЮТівці критично оцінили свою власну роботу на цих виборчих перегонах.

   

Молодь хоче жити в Європі!

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 31 травня 2010, 16:29 Написав Administrator Понеділок, 31 травня 2010, 11:15

Івано-Франківська молодіжна організація "Молодіжний європейський рух"

відзначила святкування Днів Європи в Україні проведенням своєї акції "Молодь хоче жити в Європі!". В неділю 30.05.2010 року в обласному центрі Прикарпаття відбулася інформаційно-просвітницька акція, участь у якій взяли активісти молодіжки. Акція розпочалась автопробігом. Більше двох десятків машин організованим маршем проїхали центральними вулицями Івано-Франківська.

   

Як Європа планує вийти з кризи

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 30 травня 2010, 20:05 Неділя, 30 травня 2010, 19:22

ЄС робить безпрецедентні кроки. Криза відступає?


Фондові ринки демонструють падіння, ціни на сировину - зниження, а євро продовжує котитися донизу. Європейський індекс FTSE впав до рівня вересня 2009 р., азіатський Nikkei - грудня 2009 р., S&P 500 - лютого 2010 р. На українському фондовому ринку обвал триває четверту сесію поспіль, він вже склав 29,3% - максимальний спад за такий короткий період за всю історію ринку. Ціна Brent опустилася нижче 70 дол. Міністр нафти Кувейту шейх Ахмед аль-Абдалла ас-Сабах назвав пороговим рівнем для ОПЕК 65 дол. за барель, інакше скликатимуть позачергове засідання членів картеля. Merrill Lynch знизив прогноз попиту на нафту і її середньорічну ціну з 83 до 76 дол. за барель. Такі результати кризи з європейським вектором, стрімкості якого ніяк не чекали аналітики і експерти. Хаос, що почався з Греції, охоплює все більше і більше територій Європи. Ажіотаж підігрівають спекулянти і панікери. На підтримку життєздатності країн - претендентів на "виліт" ЄС виділяє 750 млрд євро для створення стабілізаційного фонду.

   

богатирські ігри на Галичині

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Неділя, 30 травня 2010, 17:23

( 1 )

В суботу 29.05.2010 року в м.Калуші Івано-Франківської області відбулись всеукраїнські богатирські ігри. Свято спорту організувала і провела Професіональна Ліга Стронгменів України, головою обласної організації якої є лідер "Європейської партії України" на Прикарпатті Олександр Кушлик.

Після феєричного виступу у Москві на турнірі «Битва титанів», де впевнено переміг Олександр Лашин, Віктор Юрченко став віце-чемпіоном, а командою (разом з Володимиром Муравльовим) Україна перемогла Росію з велетенською перевагою у 15 з половиною балів, атлети Професіональної Ліга стронгменів України встановили одразу п‘ять світових рекордів.

   

Сторінка 32 з 34