Подяка Калуській міській раді

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Шановний Ігоре Степановичу!

Європейська партія України щиро вдячна Вам та депутатам Калуської міської ради за підтримку на сесії ради ініціативи лідера нашої партії Микола Катеринчука щодо направлення до вищих посадових осіб держави звернення про необхідність негайного подання заявки на членство України в Європейському Союзі.

   

Будь європейцем!

"Європейські стандарти-це не лише блага, а ще й обов'язки"

"Бути європейцем - це не лише жити в правовій і демократичній державі, отримувати достойну оплату своєї праці та користуватись благами цивілізації. Європейські стандарти передбачають і значні обов'язки для громадян. Наприклад, бережливо ставитись до довкілля, не нищити громадське майно, накінець, вести себе як Людина" - переконаний голова Надвірнянської районної організації "Європейської партії України" Олег Гаврищук. - "Тому ми вирішила нагадати мешканцям районного центру - Надвірної, що поважати довкілля - це бути європейцем!"

   

Польські і словацькі ВНЗ запрошують українських абітурієнтів

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

В четвер 17.06.2010 року в офісі Івано-Франківської обласної організації „Європейської партії України” відбулася презентація програми „Європейська освіта” за участю офіційного представника програми, директора ТОВ „Інвест Фінанс Компані” Олександри Тарнавської, яку організували активісти прикарпатської молодіжної організації "Молодіжний європейський рух".

   

Українці в Італії

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

 

 

На Апеннінах більшає неповнолітніх українців

Наталка Кудрик

В Італії вже 5 мільйонів іммігрантів.Рим – За останні роки кількість іммігрантів в Італії сягнула 5 мільйонів осіб, що становить понад 7 відсотків від загального населення. Більшість із цих іноземців працюють легально, але виконують низькокваліфіковані роботи. Вони задіяні переважно у сфері обслуговування, соціальної опіки і на будівництві. Половина мігрантів заробляє щомісяця 800-1200 євро. Такий портрет італійської імміграції випливає з останнього звіту Інституту соціоекономічних досліджень CENSIS.

   

чи хочемо ми в Європу?

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Європа.uа чи Україна.ru?


Остап Кривдик, політолог
Якщо в 2004 році Україна була передовим краєм поширення демократії, місцем тріумфу людського духу над адміністративною наглістю, то зараз вона – сіра зона між енергетично-антитерористичною Росією і експортно-споживацьким ЄС. Світу знову байдужі наші проблеми – чи то обмеження свободи слова і зібрань, економічний тиск чи нова русифікація. Ми залишені на самих себе – і тільки на себе можемо розраховувати.

   

ще одна думка про "новоросійський устрій" України

Увага! Відкрито в новому вікні. Друкe-mail

Тарас Возняк (передрук з ZAXID.NET)


Федералізація, унітаризація України чи підготовка до демонтажу?

Останнім часом після радикальної зміни влади та (що головне) її зовнішньополітичного курсу в різних, часто протилежних політичних таборах, раптом знову заговорили про можливу федералізацію України.

Заговорили і на Заході країни, і на Сході та Півдні. Заговорили політичні опоненти – і регіонали-євразійці, і дуже просунуті галицькі євроатлантисти. Всім раптом така унітарна Україна стала осоружною, непотрібною.

   

Коли відбудеться зміна візового режиму для України

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Для скасування європейських віз Україна має змінити паспорти та упорядкувати кордони - таке головне завдання поставило ЄС для української влади.
"Я думаю, що пройде не так і багато часу, як Україна буде у Шенгенському білому списку", - переконана Олександра Штиґлмаєр, керівник проекту "Шенгенський білий список" Європейської ініціативи стабільності.

Вона наголосила, що Україні необхідно першочергово удосконалити паспортну систему, поліпшити контроль на кордонах і серйозно підійти до питань нелегальної міграції та боротьби з корупцією. Вирішальну роль саме грають не так політики, як активна позиція Міністерства внутрішніх справ України.

   

Який Податковий Кодекс пропонує влада

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Микола Катеринчук: Проваливши наш Податковий кодекс, влада відмовилася від європейських правил відносин держави з бізнесом
«Проект Податкового кодексу, який сьогодні так успішно був провалений у стінах парламенту, я готував разом з підприємцями, аудиторами, бухгалтерами та науковцями більше 5 років. Саме ці люди складали по 200-300 грн. аби з’явився такий законопроект, оскільки усі розуміли, що в українській економіці не може бути присутня філософія радянської каральної системи. Аби перейти на більш сучасну європейську модель взаємовідносин між податківцями та представниками бізнесу ми і створили цей Кодекс», - про це сьогодні під час брифінгу в стінах парламенту заявив автор проекту Податкового кодексу, народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

"Здорові діти - сильна Україна"

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

З 11 по 13 червня в місті Трускавці Львівської області відбувся перший благодійний волейбольний турнір організований Royal Volleyball Cup.  Турнір відбувся в спорткомплексі СПА-готелю «Женева» між аматорськимита напівпрофесі-ональними волейбольними командами.

Участь в турнірі взяла команда Європейської партії України.

   

освіта в Старій Європі

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

 

Нікого не треба переконувати, що після навчання в престижних зарубіжних навчальних закладах шанси знайти престижну роботу і зробити прекрасну кар'єру надзвичайно зростають.

Однак, мало хто зважується здійснити свою мрію, помилково вважаючи, що навчання за кордоном лише для обраних і щоб вчитися в іноземному навчальному закладі треба мати якісь надприродні здібності. Насправді, все далеко не так. Сьогодні таке навчання можуть дозволити собі багато хто. Найголовніше - не помилитися з вибором країни та ВНЗ, в якому ви будете навчатися.

   

Сторінка 31 з 34