30 вересня пресконференція Катеринчука

 

Микола Катеринчук: Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник

«Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник, який виконає принаймні три умови, а саме: збереже існуючі тарифи на житлово-комунальні послуги за рахунок впровадження новітніх енергозберігаючих технологій, заплатить мешканцям міста за вивіз відсортованого ними сміття та забезпечить контроль використання коштів місцевого бюджету на ремонт багатоповерхових будинків не комунальними підприємствами, а безпосередньо мешканцями будинків, тобто будинковими комітетами. Безумовно, що для реалізації останньої умови необхідне правове забезпечення з боку держави, але піднімати цю проблему повинен мер кожного міста. Саме такого кандидата готова підтримати Європейська партія України», - про це сьогодні під час прес-конференції в Івано-Франківську заявив народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

Лист до міжнародних організацій щодо стурбованості відносно можливості проведення недемократичних виборів в Україні.

 

Микола Катеринчук підписав спільний лист від опозиційних партій до міжнародних організацій з приводу фальсифікацій місцевих виборів

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук разом з іншими керівниками опозиційних партій України підписав лист до міжнародних організацій щодо своєї стурбованості відносно можливості проведення недемократичних виборів в Україні.

   

Росія скуповує енергетичні об’єкти в усій Європі

Росія претендує на чеську атомну енергетику

Прага – Росія є найбільшим у світі експортером нафти і газу. Але ця країна також скуповує енергетичні об’єкти в усій Європі. Зокрема, Москва претендує на промисловість, яка вважається засадничою для енергетичної незалежності Чехії, – атомну енергетику. Критики попереджають, що намагання Росії отримати найбільший енергетичний контракт в історії Чехії, можуть простягатися далеко за межі власне енергетики.

   

"розуміння Януковичем суті демократії зводиться лише до «стабільності його влади»-європейська преса

Янукович в Країні див – маніпуляції словами перед світовою елітою

Прага – Відлуння візиту Президента України до США продовжується і доносить до України враження аналітиків про виступ Віктора Януковича перед шанованою публікою, політиками і діловими елітами світу, в стінах Атлантичної ради в Нью-Йорку, під час ділового сніданку тут 24 вересня. Як пишуть учасники зустрічі, перед американським політичним і діловим істеблішментом, Янукович показав себе, насамперед, «як продукт радянської епохи та тієї ідеології, її сьогоднішнє втілення в особі реакціонера з України, з рудиментарними ознаками вузької сфери інтересів його оточення з Донбасу». Газети також інформують про небажання України сваритися з Росією через газові проблеми Польщі.

   

Податковий кодекс на практиці знищить спрощену систему оподаткування

Ставка єдиного податку у проекті нового Податкового кодексу

Півтори тисячі гривень може сягнути максимальна сума єдиного податку в Україні. Це пропонує уряд у проекті нового Податкового кодексу, опублікованому на сайті Верховної Ради. Поки що фізичні особи зі спрощеною системою оподаткування віддають державі щомісяця не більше 200 гривень. Водночас для підприємців хочуть скоротити граничну суму річного доходу, з якої можна платити єдиний податок. Зараз вона становить 500 тисяч гривень, а у проекті кодексу йдеться про 300 тисяч гривень. Як позначиться на розвитку малого та середнього бізнесу в Україні ухвалення таких змін? Які є аналоги українській системі оподаткування у сусідній Польщі?

   

Завжди існує небезпека, що економічний вплив перетвориться на політичний вплив

Росія відновлює свій вплив у Чехії

Прага – 20 років потому, як Оксамитова революція поклала край комуністичному правлінню у Чехословаччині, лунають голоси перестороги: чехи знову можуть потрапити під московський вплив. Цього разу небезпека йде не від російських танків, а від енергетичного бізнесу, в якому Росія має провідні позиції у світі.

   

Соціологи про майбутні місцеві вибори

 

Більшість українців очікують фальсифікацій на місцевих виборах – опитування

Майже 60 відсотків виборців України вважають, що підчас виборів до органів місцевого самоврядування матимуть місце фальсифікації. Про це свідчать результати опитування, яке соціологічна група «Рейтинг» провела в усіх регіонах України. Серед тих респондентів, які очікують значного фальшування результатів голосування, майже половина впевнені, що вони будуть на користь Партії регіонів, а 9 відсотків – на користь «Батьківщини». Разом з тим, понад чверть опитаних вважають, що до фальсифікацій вдаватимуться усі політичні сили.

   

проти керівника обласного осередку Європейської партії України в Броварах планується чорний піар

Микола Катеринчук просить ГПУ та МВС розслідувати факти чорного піару керівника обласного осередку Європейської партії України

Народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук звернувся з депутатським запитом до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України з проханням перевірити факти чорного піару керівника обласного осередку Європейської партії, вжити відповідних заходів реагування та притягнути винних осіб до відповідальності.

   

У Кембриджському університеті (Великобританія) на постійній основі відкривається Українська програма

Українську мову і культуру вчитимуть у найпрестижнішому британському університеті

У Кембриджському університеті (Великобританія) на постійній основі відкривається Українська програма, в рамках якої студенти зможуть вивчати українську мову і культуру.

Про це повідомив професор Департаменту славістики Кембриджського університету Саймон Франклін.

   

Дослідження проблем трудових мігрантів

Повернення на батьківщину для заробітчан – гірке розчарування

Тринадцять німецьких дослідників протягом кількох днів мешкали в родинах мігрантів на Львівщині та Івано-Франківщині, щоб зрозуміти причини, чому ці люди виїхали за кордон і повернулись на батьківщину, які проблеми доводиться їм долати вдома. А 24 вересня українські та німецькі представники громадських організацій і церкви дискутували у Львові на тему «Перспективи євродіалогу в міграційній сфері: участь Церкви».

   

Більше статтей...

Сторінка 20 з 34