народні адвокати не залишуть дітей війни на одинці з судовими махінаціями

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 16 жовтня 2010, 22:05 Написав Administrator Субота, 16 жовтня 2010, 16:41

«Народний адвокат» не залишить «дітей війни» сам на сам з судовою бюрократіює. 

Віднедавна до приймалень «Народного адвоката» на Прикарпатті почали повторно звертатися громадяни, яким присвоєно статус «дитина війни» з прохання допомогти скласти позовну заяву до суду для стягнення недоплачених Пенсійним фондом коштів. Виявляється, що наші «справедливі» суди знайшли новий спосіб для відмови у розгляді цієї категорії справ. Конституційний Суд України своїм рішенням від 07.09.2010 року вирішив, що ці категорії справ повинні розглядатися за правилами адміністративного судочинства, а не цивільного як раніше. Тому «дітям війни», котрі до вказаної дати не отримали рішення суду про стягнення невиплаченої частини 30-ти відсоткової надбавки необхідно знову починати судову тяганину. Хоча розглядатимуть позовні заяви ті ж судді, що й відмовили. Адже адміністративні суди першої інстанції – це ж ті самі міські і районні суди. «Влада мабуть хоче таким чином ухилитися від виплати «дітям війни» передбачених законом сум. Бо обіцяти і нести відповідальність за свої обіцянки – різні речі», - переконаний Михайло Труфан, головний юрист соціальної програми «Народний адвокат» Миколи Катеринчука, -  Ми готові допомогти «дітям війни» знову, і впевнений, що «нові правила судочинства» не допоможуть уникнути відповідальності. Приходьте, і не втрачайте надію на справедливість. Народні адвокати готові допомогти» 

   

Найсильніші змагались у Болехові

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 12 жовтня 2010, 21:42

8-9 жовтня цього року в м.Болехові Івано-Франківської області відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби, який відбувся за матеріальної підтримки "Європейської партії України" та голови Болехівської міської організації партії Тараса Стасевича.

"Сила, наполегливість, цілеспрямованість – основа досягнення цілі. Важливо, щоб ціль була благородною. Якщо до мене звертаються люди, які хочуть організувати спортивне свято, - я завжди допоможу. Тому що, пропагуючи спорт ми оберігаємо молодь від згубних звичок. Бути сильний і здоровим - це по-європейськи" - переконаний Тарас Стасевич.

 

 

   

Проблеми влада намагається вирішити за рахунок малого та середнього бізнесу

Микола Катеринчук: Яким буде проект Податкового кодексу до другого читання - нікому невідомо

«Я вважаю, що передбачити, яким буде проект Податкового кодексу до другого читання неможливо. Єдина конструктивна позиція опозиції під час доопрацювання Податкового кодексу – добиватися вступу в дію урядового варіанту кодексу не з першого січня 2011 року, а з 2012 року. В розрахунку на той факт, що ми доб’ємося проведення виборів до парламенту в наступному році, отримаємо більшість і приймемо нормальний Кодекс, який би враховував позицію підприємців», - таку думку вислови сьогодні народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук під час засідання круглого столу «Податковий кодекс - стимулювання або знищення економіки», який проходить у стінах парламенту.

   

Європейська партія України розцінює результати голосування за проект постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі як остаточну відмову влади забезпечити громадянам України достойний рівень життя

Заява Європейської партії України з приводу відмови парламенту від євроінтеграційного курсу

Сьогодні парламент фактично відмовився від євроінтеграційного курсу, що засвідчує провал у голосуванні проекту постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі. Більшість, котра заявляє про підтримку євроінтграційних прагнень Президента України відмовилася заявити усьому світу про єдність командного духу чинної влади у питанні поступального наближення до стандартів Європейського Союзу.

   

У Парламентській асамблеї Ради Європи у вівторок ухвалили резолюцію про стан демократії в Україні та роботу її демократичних установ

ПАРЄ стурбована монополізацією влади в Україні

У Парламентській асамблеї Ради Європи у вівторок ухвалили резолюцію про стан демократії в Україні та роботу її демократичних установ. Обговорення у Страсбурзі базувалися на матеріалах, зібраних так званим Моніторинговим комітетом, що стежить за дотриманням Україною зобов'язань, взятих при її вступі до Ради Європи. Поміж іншим, Парламентська асамблея висловила занепокоєння через утиски основних демократичних свобод, на які останнім часом скаржаться політичні сили, неурядові організації та представники українських ЗМІ.

   

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийняв рішення про ухвалення урядового проекту Податкового кодексу

Микола Катеринчук: Ми готові боротися за цивілізовані відносини між підприємцями та податковою

«Незважаючи на те, що сьогодні Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийняв рішення про ухвалення урядового проекту Податкового кодексу, а внесений мною відхилив, ми все ж таки продовжимо боротися за встановлення цивілізованих правил у взаємовідносинах між підприємцями та державою в особі податкової служби», - про це сьогодні після засідання профільного парламентського комітету повідомив народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

Відносини України з Європейським Союзом - одна з центральних тем опитування DW-Trend

DW-Trend: Більшість українців за приєднання до ЄС і безвізовий режим

Опитування DW-Trend засвідчило, що більшість українців виступає за приєднання до ЄС. На Європейський Союз більшість дивиться як на економічну спільноту й загальну систему безпеки.

   

вропейська преса продовжує аналізувати рішення Конституційного Cуду України повернути державу до Конституції 1996 року.

 

Парадокси української Конституції і влади

Європейська преса продовжує аналізувати рішення Конституційного Cуду України повернути державу до Конституції 1996 року. Оглядачі дивуються з того, що дане рішення «повертає Україну на 14 років назад в епоху правління Кучми, яке характеризувалося корупцією, тиском на незалежні ЗМІ, на журналістів і на опозицію та спробами встановити авторитарне правління».

   

Конститутийний переворот

Відкрите звернення Європейської партії України до опозиційних сил країни з приводу конституційного перевороту

Сьогодні Конституційний Суд України опублікував безпрецедентне рішення, котре за своєю суттю та змістом важко назвати рішенням судової інстанції, котра покликана захищати Основний закон держави.

   

Рожнятівщина. Партія влади проти Європейців

 

Кому заважає „Народний адвокат” на Рожнятівщині?

В ніч перед проведенням Рожнятівської районної партійної конференції по висуненню кандидатів у депутати районної ради, на трасі Рожнятів-Долина (розвилка) с. Креховичі невідомими було демонтовано два інформаційні носії соціальної програми „Народний адвокат” із зображенням лідера Європейської партії України Народного депутата Миколи Катеринчука та голови Рожнятівської районної організації Галини Самілів – координатора соціальної програми „народний адвокат” у смт. Рожнятів.

   

Сторінка 19 з 34