Найсильніші змагались у Болехові

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 12 жовтня 2010, 21:42

8-9 жовтня цього року в м.Болехові Івано-Франківської області відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби, який відбувся за матеріальної підтримки "Європейської партії України" та голови Болехівської міської організації партії Тараса Стасевича.

"Сила, наполегливість, цілеспрямованість – основа досягнення цілі. Важливо, щоб ціль була благородною. Якщо до мене звертаються люди, які хочуть організувати спортивне свято, - я завжди допоможу. Тому що, пропагуючи спорт ми оберігаємо молодь від згубних звичок. Бути сильний і здоровим - це по-європейськи" - переконаний Тарас Стасевич.

 

 

   

Проблеми влада намагається вирішити за рахунок малого та середнього бізнесу

Микола Катеринчук: Яким буде проект Податкового кодексу до другого читання - нікому невідомо

«Я вважаю, що передбачити, яким буде проект Податкового кодексу до другого читання неможливо. Єдина конструктивна позиція опозиції під час доопрацювання Податкового кодексу – добиватися вступу в дію урядового варіанту кодексу не з першого січня 2011 року, а з 2012 року. В розрахунку на той факт, що ми доб’ємося проведення виборів до парламенту в наступному році, отримаємо більшість і приймемо нормальний Кодекс, який би враховував позицію підприємців», - таку думку вислови сьогодні народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук під час засідання круглого столу «Податковий кодекс - стимулювання або знищення економіки», який проходить у стінах парламенту.

   

Європейська партія України розцінює результати голосування за проект постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі як остаточну відмову влади забезпечити громадянам України достойний рівень життя

Заява Європейської партії України з приводу відмови парламенту від євроінтеграційного курсу

Сьогодні парламент фактично відмовився від євроінтеграційного курсу, що засвідчує провал у голосуванні проекту постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі. Більшість, котра заявляє про підтримку євроінтграційних прагнень Президента України відмовилася заявити усьому світу про єдність командного духу чинної влади у питанні поступального наближення до стандартів Європейського Союзу.

   

У Парламентській асамблеї Ради Європи у вівторок ухвалили резолюцію про стан демократії в Україні та роботу її демократичних установ

ПАРЄ стурбована монополізацією влади в Україні

У Парламентській асамблеї Ради Європи у вівторок ухвалили резолюцію про стан демократії в Україні та роботу її демократичних установ. Обговорення у Страсбурзі базувалися на матеріалах, зібраних так званим Моніторинговим комітетом, що стежить за дотриманням Україною зобов'язань, взятих при її вступі до Ради Європи. Поміж іншим, Парламентська асамблея висловила занепокоєння через утиски основних демократичних свобод, на які останнім часом скаржаться політичні сили, неурядові організації та представники українських ЗМІ.

   

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийняв рішення про ухвалення урядового проекту Податкового кодексу

Микола Катеринчук: Ми готові боротися за цивілізовані відносини між підприємцями та податковою

«Незважаючи на те, що сьогодні Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики прийняв рішення про ухвалення урядового проекту Податкового кодексу, а внесений мною відхилив, ми все ж таки продовжимо боротися за встановлення цивілізованих правил у взаємовідносинах між підприємцями та державою в особі податкової служби», - про це сьогодні після засідання профільного парламентського комітету повідомив народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

Відносини України з Європейським Союзом - одна з центральних тем опитування DW-Trend

DW-Trend: Більшість українців за приєднання до ЄС і безвізовий режим

Опитування DW-Trend засвідчило, що більшість українців виступає за приєднання до ЄС. На Європейський Союз більшість дивиться як на економічну спільноту й загальну систему безпеки.

   

вропейська преса продовжує аналізувати рішення Конституційного Cуду України повернути державу до Конституції 1996 року.

 

Парадокси української Конституції і влади

Європейська преса продовжує аналізувати рішення Конституційного Cуду України повернути державу до Конституції 1996 року. Оглядачі дивуються з того, що дане рішення «повертає Україну на 14 років назад в епоху правління Кучми, яке характеризувалося корупцією, тиском на незалежні ЗМІ, на журналістів і на опозицію та спробами встановити авторитарне правління».

   

Конститутийний переворот

Відкрите звернення Європейської партії України до опозиційних сил країни з приводу конституційного перевороту

Сьогодні Конституційний Суд України опублікував безпрецедентне рішення, котре за своєю суттю та змістом важко назвати рішенням судової інстанції, котра покликана захищати Основний закон держави.

   

Рожнятівщина. Партія влади проти Європейців

 

Кому заважає „Народний адвокат” на Рожнятівщині?

В ніч перед проведенням Рожнятівської районної партійної конференції по висуненню кандидатів у депутати районної ради, на трасі Рожнятів-Долина (розвилка) с. Креховичі невідомими було демонтовано два інформаційні носії соціальної програми „Народний адвокат” із зображенням лідера Європейської партії України Народного депутата Миколи Катеринчука та голови Рожнятівської районної організації Галини Самілів – координатора соціальної програми „народний адвокат” у смт. Рожнятів.

   

30 вересня пресконференція Катеринчука

 

Микола Катеринчук: Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник

«Мером Івано-Франківська має стати не політик, а господарник, який виконає принаймні три умови, а саме: збереже існуючі тарифи на житлово-комунальні послуги за рахунок впровадження новітніх енергозберігаючих технологій, заплатить мешканцям міста за вивіз відсортованого ними сміття та забезпечить контроль використання коштів місцевого бюджету на ремонт багатоповерхових будинків не комунальними підприємствами, а безпосередньо мешканцями будинків, тобто будинковими комітетами. Безумовно, що для реалізації останньої умови необхідне правове забезпечення з боку держави, але піднімати цю проблему повинен мер кожного міста. Саме такого кандидата готова підтримати Європейська партія України», - про це сьогодні під час прес-конференції в Івано-Франківську заявив народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

   

Більше статтей...

Сторінка 19 з 34