Європейська партія обєднується з Громадянською позицією

Ігор Соколик :

Ми відкриті до об’єднання з іншими опозиційними силами, справжніми опозиційними силами

Прикарпатські осередки Європейської партії та Громадянської позиції розпочали об’єднання у єдину альтернативну опозиційну партію. Про це заявив голова Івано-Франківської міської організації ЄПУ Ігор Соколик. «Ми відкриті до об’єднання і  з іншими опозиційними силами, справжніми опозиційними силами. Найважливіше завдання на сьогодні - це відновити довіру людей, показати, що є центр єднання, до якого можуть долучатися всі небайдужі, розумні, порядні люди, яких турбує те, що Україна сьогодні руйнується. Об’єднана партія буде в опозиції до нинішньої влади».

   

Суд Івано-Франківська винайшов спосіб обмежити право громадян на судовий захист

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Неділя, 20 лютого 2011, 00:33

В Івано-Франківську міський суд, наляканий кількістю позовних заяв від «дітей війни», вирішив встановити «квоти на право звернення до суду» окремим категоріям громадян. Мабуть «пробуксовує» оголошена владою судова реформа, якщо суди почали обмежувати право громадян на судовий захист. А соціальний захист населення для нинішньої влади лише профанація. Насправді ж, проводиться політика обмеження і зменшення захищеності громадян. Права пенсіонерів, яким законодавчо встановлено доплату, грубо порушено в черговий раз.

   

Свободівці у міській раді займаються популізмом

Увага! Відкрито в новому вікні. PDF

Понеділок, 14 лютого 2011, 21:18

 

                              Народний адвокат Михайло Труфан:

Свободівці цинічно «підманули» Івано-Франківських підприємців?!

            Як стало відомо з інформаційних повідомлень, Івано-Франківська міська рада 27 січня 2011 розглядала питання "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Івано-Франківської міської ради". Голова постійної депутатської комісії з питань планування фінансів, цін та бюджету та голова фракції ВО "Свобода" у міській раді Роман Онуфріїв на прес-конференції по завершенні роботи сесії зазначив: "У час кризи місцева влада робитиме все можливе для збереження та розвитку у місті малого підприємництва. Тому позиція депутатів була однозначною – залишити єдиний податок на попередньому рівні. Як і обіцяли депутати фракції ВО "Свобода", яка складає більшість у раді, ставку єдиного податку у місті залишено на попередньому мінімальному рівні».

   

Тягнибок підписав угоду з дяволом

Тягнибок підписав документи із дияволом?

Думка експерта (передрук з сайту «Острів Галичина»)

Лідер "Свободи” Олег Тягнибок посів 37-ме місце серед найвпливовіших українців за рейтингом журналу ”Фокус”. За минулий рік його ”вага” зросла на 150 пунктів. Перед Тягнибоком у списку розмістилися міністр освіти Дмитро Табачник, заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов і бізнесмен Віктор Нусенкіс.

   

Крок до об’єднання.

Четвер, 09 грудня 2010, 10:18

 

Відкриття громадської приймальні Володимира  Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...

8 грудня, до Коломиї завітали народні депутати України Володимир Ар’єв та Микола Катеринчук. Приводом стало відкриття громадської приймальні В. Ар’єва, яка співпрацюватиме із соціальною програмою «Народний адвокат»...

   

революція середнього класу буде!

Михайло Труфан:

Демократія «по – данєцьки» таки призведе до революції. Маю надію – мирної.»

З розгону владою вночі, без попередження, наметового містечка на Майдані Незалежності у Києві, де відбувалася мирна протестна акції підприємців, в Україні починається новий етап політичного протистояння. Мовою політології – перша фаза активності мас та ілюзорних надій завершилась. На цій стадії розвитку революційної ситуації розвінчуються міфи про всенародність вищого керівництва держави, правильність «партійного курсу» та ефективність державного управління владної команди. Частина населення, яка не брала участь у першій хвилі протестів починає розуміти, що скоро дійде черга і до неї, тому починає прихильно ставитись і співчувати новим опозиціонерам. Частина населення, яка на виборах підтримувала таку владу, починає в ній розчаровуватись. Але найголовніше те, що соціальні чи економічні вимоги протестувальників перестають бути актуальними. Починається пошук політичних вимог. Все це виливається у падіння рейтингів можновладців і правлячої партії (блоку партій), а також суттєво звужує соціальну і електоральну підтримку чинної влади. Як правило, у цей час нові активісти-опозиціонери починають у суспільній свідомості формуватися як нові лідери. Я назваю це консолідацією середнього класу.

   

народний адвокат стане громадською організацією

«Народний адвокат»

повинен стати правозахисною громадською організацією!

 

            За рік діяльності соціальної програми «Народний адвокат» на Прикарпатті, що створена за ініціативи лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука волонтери і працівники програми надали допомогу більше 20-ти тисячам громадянам області. Всього працює 8 приймалень в області. Найбільше звернень надійшло до Івано-Франківського офісу Європейської партії. Особливу увагу приділено малозабезпеченим громадянам, пенсіонерам та інвалідам. Багато хто використовує безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу як останній шанс знайти правду.

   

проводити вибори треба по-європейськи

Європейська партія України Миколи Катеринчука закликає усіх учасників місцевих виборчих перегонів очистити місто від передвиборчої макулатури.

 

Мешканці міста уже перевантажені інформацією про кандидатів, партії, програми та заклики. Треба дати їм час для прийняття рішення за кого проголосувати.  В суботу кандидати та прихильники нашої партії будуть допомагати комунальним службам проводити очищення міста від агітаційних матеріалів. Просимо представників інших політичних сил зробити те ж саме. Всі хочуть жити в європейському місті, а тому хай ведуть себе по-європейськи.

Прес-служба Європейської партії України

   

Європейці прикарпаття підтримали підприємців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 22 жовтня 2010, 20:36

Прикарпатські європейці підтримали вимоги підприємців

“Податковий кодекс Азарова-Тігіпка, знищить дрібний бізнес!” - в цьому переконані підприємці Івано-Франківська, які вийшли на акцію протесту в останній день роботи обласної ради поточного скликання.

“Податковий Кодекс України - економічна конституція. Але влада хоче забрати звідти розділ про права, залишивши лише розділ про обов’язок сплачувати податки і збори. Ми не допустимо такої наруги», - переконаний Михайло Труфан, голова міської організації партії.

   

Представник Єврокомісії змалював стан української політики і демократичних свобод напередодні місцевих виборів як загрозливий.

 

Європа стривожена станом української демократії

У парламенті Євросоюзу в середу чекали виступу голови європейської дипломатії Катрін Аштон щодо ситуації в Україні. Проте, в останню хвилину вона прислала доповідати від її імені комісара з питань розширення Штефана Філе. Представник Єврокомісії змалював стан української політики і демократичних свобод напередодні місцевих виборів як загрозливий. Також він нагадав, що зближення з Європою можливе тільки за умови поваги до засадничих демократичних прав.

   

Більше статтей...

Сторінка 18 з 34