"Суспільство може спалахнути у будь-яку секунду, і ніхто не зможе сказати, коли і де», – Анатолій Гриценко.

Точка зору

За кількістю мільярдерів найбідніша у Європі Україна обігнала навіть Польщу

В Україні співвідношення статків найбагатших і найбідніших становить 40:1. Це означає, що суспільство може спалахнути у будь-яку секунду, і ніхто не зможе сказати, коли і де...

   

Росія хоче зірвати угоду Києва з ЄС про зону вільної торгівлі.

Європейський вісник

 

Дилема для Януковича: європейські стандарти чи дешевий газ для олігархів (європейська преса)

Росія відчайдушно хоче втягнути Україну у своє коло і зірвати угоду Києва з ЄС про зону вільної торгівлі. «Україна ж, як завжди, розкачується в дві сторони і намагається «доїти двох корів»...

Провідні європейські видання інформують, що «Москва намагається притягнути до себе Україну дешевим газом» і попереджають про наміри Росії через комбінацію з так званою «газовою картою» утримати Україну у своєму колі. А деякі газети висловлюють сумніви щодо готовності українських стадіонів до проведення футбольної першості Європи – Євро-2012.

   

Досвід Грузії

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 07 квітня 2011, 10:59

Doing business in Georgia

В той час як в Україні проходять масові акції протесту проти нового Податкового кодексу, багато підприємців припиняють свою діяльність, збільшується відтік інвестицій з реального сектору економіки, у Грузії спостерігається абсолютно протилежна картина.

   

Бути в опозиції ризиковано?

Європейський вісник

Україна все більше нагадує Росію часів президента Путіна – Северинсен

Київ – Колишня співдоповідачка моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи, а нині президент міжнародної громадської організації «Європейська медіа платформа» Ганне Северинсен укотре відвідує Київ. На зустрічі з журналістами та читачами у книгарні «Є», колишній політик розповіла про свій погляд на головні проблеми української правової та виборчої системи. Також Северинсен не оминула увагою і останні події у справі Гонгадзе.

   

убити піаністів

Шахрайство в Верховній Раді доведено документально.

Українських депутатів називають піаністами. Бо вони тиснуть на багато клавіш під час голосування. Альянс Майдан розпочав громадянську кампанію "Стріляйте в піаніста!"

ГО "Правозахисна організація "Народний адвокат" підтримує законні вимоги правозахисників щодо кримінального переслідування депутатів Верховної Ради України, які голосують за своїх колег. Згідно стаття 84 основного закону України – Конституції: “Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто”. Таким чином депутати-піаністи грубо порушують Конституцію України та вчиняють посадовий злочин, що передбачено ст. ст.344 ("Втручання у діяльність державного діяча") та/чи ст.351 ("Перешкоджання діяльности народного депутата України та депутата місцевої ради").

Про детальне журналістське рослідування читайте на http://maidan.org.ua/static/news/2011/1301399687.html

Прес-служба ГО "Правозахисна організація "Народний адвокат"

   

досвід Грузії очима українських європейців

Віталій Щербенко:

"Отчет от поездки в Тбилиси, думаю, можно свести к небольшому анализу полученной информации о проведенных реформах в различных сферах жизнедеятельности государства."

В Грузии есть что анализировать, безусловно, есть на что смотреть. Необходимо признать, что грузинские реформы являются выдающимся явлением современности, не имеющим аналогов на постсоветском пространстве.

Многое, из того, что  Михаил Саакашвили сделал в Грузии, воспринимается в Украине просто как фантастика.

По сути, всю коренную ломку грузинского общества, произведенную Михаилом Саакашвили, можно свести к движению по трем направлениям:

  1. Изменения в сфере государственного управления с резким снижением роли чиновничества,
  2. Разгосударствление экономики и практически неограниченная приватизация,
  3. Борьба с коррупцией.

В отношении перемен в государственном управлении реформы Саакашвили сравнимы с революцией. Он начал с МВД, а если еще точнее - с ликвидации воров в законе. Грузинское общество того времени было насквозь пронизано коррупционными отношениями, а воры в законе были невероятно влиятельными людьми и имели огромное влияние на милицейских чиновников. В начале 2004 года Михаил Саакашвили добился принятия закона, по которому вора в законе сажали в тюрьму только за то, что он признавался в своем статусе.

   

яка має бути партія нового типу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 29 березня 2011, 14:53 Написав Administrator Понеділок, 28 березня 2011, 09:15

Сергій Гайдай

Посібник щодо захоплення влади в Україні. Рекомендації з майбутнього

"Сьогодні немає війни. Замість неї – світова економічна криза, наслідки якої не надто відрізняються від воєнної розрухи. Зупинка виробництв, інфляція, армія безробітних, пусті продуктові крамниці, зубожіння бідних і бідність тих, хто раніше себе таки забезпечував. Спочатку слабкий, а згодом сильніший бандитизм. І все могутніший гнів населення, що породжує готовність до дії.

Багато хто має невиразні побоювання, що двох криз водночас – економічної та політичної – Україна може і не пережити. І вже всі погоджуються, що у державі – класична революційна ситуація. Верхи не можуть – низи не хочуть. Український політикум щодня демонструє власну професійну безпорадність. А люди, які ще вчора з надією голосували за нього на чергових та позачергових виборах, сьогодні більше не хочуть вірити в «український прорив» Тимошенко. Вони вже давно забули так і не виконані Ющенком: «Бандитам – тюрми!» А «закон один для всіх», що його обіцяв схильний до п’яних дебошів Луценко, насправді виявився неписаним для самого міністра МВС. І вже не надто віриться, що з Януковичем і Ахметовим прийде стабільність. А найрозумніші здогадуються, що і Яценюк – це зовсім не нове, а таке ж породження старої політичної системи, як і всі решта. І тим паче викликає сміх твердження, що країні потрібен Литвин."

Україні необхідні принципово нові політики. Тепер це – основна тема розмов найзвичайнісіньких громадян на роботі, рибалці, по телефону, вдома, на кухнях і в товариствах. Серед українських інтелектуалів – нова мода збиратися компаніями для обговорення, як краще відправити на звалище історії нинішнє покоління. Те, яке ось уже декілька років морочить голову своєму народові, демонструючи нездатність керувати цією країною. Те, яке, не маючи жодного стратегічного плану побудови держави, краде, обманює, плює на інтереси тих, хто його вибирав, свариться між собою навіть тоді, коли досягнення домовленостей – єдиний спосіб урятувати країну і себе від краху.

 

   

ВО "Свобода" проти Анушкевичуса?

Останнє оновлення на Субота, 26 лютого 2011, 12:08

Василь Мельничин: Марцинків і Ко почали дискредитацію мера. «Скелет з шафи» Анушкевичуса свідчить про початок нового політичного шоу в Івано-Франківську!

             Політичні баталії в Івано-Франківську з вулиць і площ поступово переходять до сесійної зали Івано-Франківського міськвиконкому. Здобувши переконливу перемогу і, відповідно, найбільшу фракцію в міській раді ВО «Свобода» на чолі з Р.Марцинківим почали витягувати «скелета з шафи» міського голови Віктора Анушкевичуса.

   

Сніг переміг у влади Івано-Франківська

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Роман Петрованчук: міська влада повинна оголосити надзвичайний стан і взяти в руки лопати.

 Останні зимові дні в Івано-Франківську стали для новообраної міської ради справжнім випробуванням. Сніжні замети та ожеледиця на дорогах фактично паралізували роботу транспорту. Однак ні мерія з Анушкевичусом ні депутати глибоко цим не переймаються і тим більше не збираються боротися з непогодою. Вони вирішили чекати «з моря погоди».

   

Влада дурачить підприємців-спрощенців

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Віктор Ільків: Влада не знає як позбутися підприємців-спрощенців.

Верховна Рада поступово «заговорює» закон про спрощену систему оподаткування, яку пообіцяли Янукович і Азаров підприємцям на Майдані в минулому році. Гарант зобов’язав Кабмін подати законопроект до 15 березня цього року, щоб з другого кварталу поточного року підприємці-спрощенці могли працювати у спокійному режимі.

Голова профільного комітету, що розробляє даний законопроект регіонал Віталій Хомутинник нещодавно заявив, що до 15 березня, як це планувалося раніше, прийняття такого закону малоймовірне, проте можливо на поточній сесії парламенту, тобто в першому півріччі його буде розглянуто.

   

Сторінка 17 з 34