Про експерименти Табачника...

Точка зору

Батьки школярів можуть позиватись із міністром Табачником

Школярі 5-8 класів цими днями здають державні контрольні роботи. У завданнях учні та вчителі знаходять помилки, а деякі тести не відповідають навчальній програмі. Підсумкову атестацію міністр Дмитро Табачник своїм наказом запровадив у березні, але цей документ не пройшов перевірку міністерства юстиції.

   

Події що відволікають від соціально-економічних проблем

Точка зору

Галицьке фіаско Януковича

Олександр МИХЕЛЬСОН (Український Тиждень, № 19, 16 травня 2011)

Конфлікт між проросійськими та українськими радикалами, який спалахнув 9 травня у Львові, був цілком передбачуваним, але від того не менш гучним

   

громадські організації для уряду Азарова військова загроза?

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Анатолій Гриценко: У представленій військовій доктрині є досить небезпечні речі

«Азарову не варто було представляти воєнну доктрину. Цим самим він порушив формально указ президента», - заявив в ефірі телеканалу «Рада» голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

   

Вимагаємо денонсації Харківських угод!

Вимагаємо денонсації «Харківських угод» !

             Обласна організація політичної партії «Європейська партія України» спільно з обласною організацією політичної партії «Громадянська позиція» в річницю підписання так званих Харківських угод закликає мешканців Прикарпаття підтримати акцію протесту, яку буде проведено в середу 27.04.2011 року під будинком ОДА в м.Івано-Франківську! Початок об 10 год.

             Розміщення на території України іноземних військових баз є загрозою існування суверенітету української держави та зрадою національних інтересів. Харківські угоди не призвели до обіцяного зниження цін на російський газ, а навпаки стали чинником зростання енергетичної залежності від північного сусіда. Під загрозою опинилась не лише територіальна цілісність держави а й національна безпека України.

            Європейська партія України вимагає негайно денонсувати зрадницьку угоду та притягнути до відповідальності тих депутатів Верховної Ради України, які голосували за її ратифікацію!

 

Прес-служба ІФ ОО ПП «Європейська партія України

 

   

харківські угоди-відкрита здача Росії Криму

Що ж було підписано рік тому?

"Харківські угоди" квітня 2010 року продовжили термін базування підрозділів Чорноморського флоту на території України до 2042 року і надали відстрочку на сплату частини ціни на природний газ для України упродовж наступних 10 років на 100 доларів США за контрактної ціни газу понад 330 доларів за 1 тисячу кубометрів, або ж на 30 %, якщо ціна буде нижчою за 330 доларів США.

Про знижку на газ, про яку не припиняють говорити активісти проросійських партій в підписаній угоді немає ні слова. Просто частина вартості газу не сплачується зразу, а зараховується Україні в якості державного боргу і підлягає сплаті пізніше, як взаємозалік з платою за оренду Чорноморського флоту РФ в Україні.

   

Про опозиційну активізацію, консолідацію та підозри біло-блакитних щодо Сороса

Європейська партія України

В Україні готуються до «гарячої» політичної весни

Київ – В Україні 10 партій утворили оргкомітет з проведення всеукраїнської акції протесту проти ратифікації угоди про базування російських військ на території України до 2042 року. А громадянський рух «Спільна справа» розпочав всеукраїнську мобілізацію соціально активних громадян з метою проведення 14 травня загальнонаціонального Дня гніву. Тим часом у Партії регіонів кажуть, що американський фінансист та інвестор Джордж Сорос виділив кошти для реалізації в Україні проектів «за варіантом північної Африки». У фонді Сороса ці заяви відкидають.

   

зараз більше віримо в Європу, аніж вона сама в себе або Реальна демократія починається «знизу»

Точка зору

Оксана Пахльовська: Чи здатна Україна стягнути в систему «острови демократії»?

"За 20 років незалежності ми змогли витворити лише більші чи менші острови демократії. До того ж, ці острови перебувають у різних суспільних площинах.

   

Політикам доведеться виходити на передвиборчі домовленості з підготовленими галузевими організаціями?

Точка зору

Про станове суспільство, Чарльза І та синдром королівської шиї

Олександр Данилюк, адвокат, координатор громадянського руху "Спільна Справа"

Спостерігаючи як нищаться рештки сподівань на демократичний розвиток України, сьогодні абсолютна більшість українців погоджуються, що ТАК далі жити не можна. Проте виникає природне запитання – ЯК тоді можна жити? І, що саме головне, як тоді жити ТРЕБА?

   

Про проект нового виборчого кодексу

Європейський вісник

ПАРЄ: Українська влада не хоче обговорювати виборчі правила з іншими

Українська влада не бажає обговорювати з політичними силами проект виборчого кодексу. Про це заявила співдоповідач ПАРЄ з моніторингу по Україні Марієтта де Пурбе-Лундін за підсумками її візиту в Україну, передає прес-служба ПАРЄ.

   

Реформи в Україні через призму дій влади щодо власного народу

Європейська партія України

Імітація реформ - це ще гірше, ніж їх не проведення

«Імітація реформ, це ще гірше, ніж їх не проведення, оскільки все більше й більше людей розчаровуються в політиці, перестають звертати на неї свою увагу. Усі питання, пов'язані з реформами у цій країні, пропоную розглядати через призму всіх дій влади по відношенню до себе самого”, - про це у коментарі виданню Форум сказав лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

Сторінка 16 з 34