цинізм влади не обмежується політичними репресіями

 

«Покращення» від регіоналів – цинічна брехня.

Вдруге за поточний рік влада намагається тихцем скасувати пільги для деяких категорій громадян шляхом цинічної брехні. "Так званий проект закону КМ України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» позбавляє громадян усіх пільг, передбачені законодавством» - переконаний народний адвокат, голова міської організації Європейської партії України Михайло Труфан.

   

Яка повинна бути партія.

 

Сьогодні у партію влади йде багато людей, але як тільки ситуація зміниться – вони підуть в інші партії, переконаний лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко. Він заявив, що після Тігіпка на черзі до партії влади стоять Литвин, Балога та інші."Багато хто готовий "підставити владі плече", а насправді – отримати доступ до посад, ресурсів чи матеріальних потоків. Потім ці потоки закінчаться. І коли над владою нависає загроза прольоту на виборах, частина з цих людей іде в інші партії. 

   

Свободі потрібна власна міліція?!

Міська "Свобода" вирішила створити муніципальну поліцію.

Створити муніципальну поліцію й об’єднати її з муніципальною інспекцією з благоустрою, щоб навести порядок у місті, пропонує секретар міської ради Руслан Марцінків і планує винести це питання на розгляд наступної сесії міськради. Причина банальна - на Вічевому майдані працює дитячий велоатракціон. Мабуть "Свободі" не вистачає місця для своїх агітаційних палаток.

   

Саміт в Ялті: прогнози євроінтеграції

Міжнародний форум Ялтинська європейська стратегія (YES) має багато в чому визначити температуру нинішніх відносин між Україною і Європейським Союзом, особливо враховуючи зауваження з боку представників ЄС стосовно питань судових процесів проти представників української опозиції.

Про це йдеться у коментарі директора компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тараса Березовця.

   

Слово лідер регіонали пишуть з великої букви?!

 

Для звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка достатньо волі чинного президента Віктора Януковича.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

   

влада знову підвищила вартість проїзду

Економічна політика держави спрямована на доведення до зубожіння власного народу та перетворення його на мовчазну робочу силу для олігархів. Але не відстає від центральної влади і наша місцева. Хоча переважна більшість представників депутатського корпусу області є представниками "своїх патріотів". Особливо в питанні підвищення цін і тарифів для населення.

   

Міжнародна правозахисна організація засуджує дії української влади проти політичних опонентів

Президент Freedom House Девід Кремер вважає, що українська влада використовує судову систему, аби переслідувати своїх опонентів.

Про це він заявив в інтерв’ю "Українському тижню".

Зокрема, Кремер відзначив, що з огляду на усі справи, які розслідувалися проти Юлії Тимошенко, створюється враження, що нинішнє керівництво держави має намір будь-що її засудити.

   

влада позбавляє Україну стратегічних об'єктів

Микола Катеринчук: Уряд Азарова хоче залишити після себе пустелю
«Якщо уряд Азарова так буквально буде сприймати вказівки президента, то в спадок наступній владі дістанеться не країна з об’єктами промисловості, а звичайнісінька пустеля», - так сьогодні під час брифінгу в парламенті прокоментував внесений на розгляд урядовий законопроект стосовно приватизації (р.№8723 від 24.06.2011 року) лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

   

кримінальне переслідування опозиції гальмує євроінтеграцію

Президент України Віктор Янукович, коментуючи у понеділок 5 вересня перебіг судового процесу над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, заявив, що влада не повинна втручатися в діяльність судів. Він назвав це європейською нормою, яка діє в демократичних країнах. Водночас від урядовців країн Заходу все частіше лунають застереження про вибіркове застосування закону в цій резонансній справі. Багато оглядачів припускають, що в разі ув'язнення одного із лідерів опозиції Європейський Союз може переглянути стосунки з нинішньою українською владою і країна потрапить в міжнародну ізоляцію. 

Журналісти "Голосу Америки" провели опитування серед своєї аудиторії щодо впливу кримінального переслідування опозиції на євроінтеграцію України. Вияввилось, що переважна більшість українців переконані, що справа Юлії Тимошенко здатна погіршити відносини України з ЄС та загальмувати процес євроінтеграції. 

Результати опитування:
80% - так
16% - ні
4% - не знаю.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації

Європейської партії України

(За посиланням на "Голос Америки" www.voanews.com)

   

"Покращення від ВО "Свободи" в Івано-Франківську

Івано-Франківська "Свобода" підтримує державну політику Партії Регіонів !

06.09 '11 Встановлено нові тарифи на проїзд у міському пасажирському електроавтотранспорті (тролейбусах)


31 серпня 2011 року на засіданні виконавчого комітету відповідно до рішення «Про тарифи на проїзд пасажирів у міському електроавтотранспорті (тролейбусах)», встановлено нові тарифи на проїзд у міському пасажирському електроавтотранспорті (тролейбусах) КП «Електроавтотранс» в розмірі 1,25 грн. з 1 вересня 2011р.
Як повідомили в міськвиконкомі повторне підвищення тарифів на проїзд обумовлене зростанням вартості електроенергії, автозапчастин, автошин, витрат на заробітну плату та ріст інших витрат на експлуатацію електроавтотранспорту (тролейбусів).

Європейська партія України неодноразово заявляла, що політика підняття цін і тарифів для населення без відповідного зростання зарплат і соціальних виплат спрямована на "викачування" з людей останніх заощаджень На фоні марнотратства державних коштів на обслуговування вищих чиновників держави, це є цинічний і безпрецендентний новітній геноцид українського народу. Без будь-яких економічних обгрунтувань, влада перетворює українців на жебраків.

І як виявляється, більшість Івано-Франківського міськвиконкому також підтримує таку "випотрошуючу" політику прем'єр-міністра Азарова.  Адже, тарифи і ціни, що їх встановлює міськвиконком, а затверджує фракція ВО "Свободи" в Івано-Франківській міськраді, доводять до зубожіння їх же виборців. Натомість, вишивані патріоти - "свободівці" жодного разу не розглядали питання про підняття заробітних плат для працівників комунальних підприємств міста, вчителів, лікарів, які отримуть зарплату з міського бюджету.

Європейська партія України уважно слідкує за діяльністю міської влади та постійно буде повідомляти громадкість міста про  "покращення від міської влади".

Прес-служба Івано-Франківської міської організації Європейської партії України

   

Сторінка 14 з 34