Кадрові ротації місцевої влади від ВО "Свобода"

З ким перемагати "данєцких"?

(за матеріалами газети "Репортер")

Мало які держави можуть похвалитися таким попитом на депутатство, як Україна. Бо в нас у депутати різних рівнів балотуються всі: підприємці, чиновники, студенти, медики, освітяни, навіть пенсіонери. І попри те, що обранці міської чи обласної ради працюють виключно на громадських засадах (без зарплати), вибори щоразу демонструють величезний ажіотаж на мандати. Наприклад, на останніх виборах на кожен округ в Івано-Франківську припадало приблизно по 20 кандидатів. Що вони шукають у громадській роботі? Де межа між служінням громаді та особистими інтересами?

   

Європейський "омбудсмен" про суд над Тимошенко

Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг вважає, що доля Юлії Тимошенко має вирішуватись не в суді, а в Верховній Раді чи на виборах.

Таку думку він висловив в інтерв’ю УНІАН, текс якого поширила прес-служба Тимошенко.

"Обвинувачення проти неї та інших людей в цій категорії не мали б розглядатися як дії, що призводять до кримінального покарання в європейських країнах сьогодні", - сказав Хаммарберг.

   

Нас порівнюють уже з Білорусією?!

Четвер, 29 вересня 2011, 06:59

 

Європейці почали ставити Україну в один ряд з Білорусією через знищення владою Януковича демократичних досягнен.

Останні кримінальні процеси над екс-посадовцями, особливо суд над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко будуть розглянуті на   саміті "Східного партнерства" сьогодні в Варшаві.

Про це повідомила "Інтерфаксу" офіційний представник голови зовнішньополітичної служби ЄС Майя Коц'янчіч.

   

Наші справи

Головний тренер ПФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), член Європейської партії України, Петро Кушлик разом з прихильниками футболу та футбольними фанатами створив громадську організацію "Футбольна школа Петра Кушлика" та став її Президентом.

З вересня цього року під наглядом заслуженого тренера з футболу, майстра спорту розпочнуться заняття в дитячій юнацькій спортивній школі №3 м. Івано-Франківська, з якою підписано угоду про співпрацю.

"Головним завданням для нас є створити належні умови для розвитку дитячого та юнацького футболу на Прикарпатті, тоді будуть у нас свої шевченки" - переконаний Петро Іванович.

Європейська партія України бажає ГО "Футбольна школа Петра Кушлика" успіхів та спортивних досягнень.

Прес-служба обласної організації Європейської партії України .

   

Для "небожителів" люди - звичайні мішені?!

Народному депутату від Партії Регіонів Володимиру Личуку та його синові закидають причетність до стрілянини по людях у Калуші на Прикарпатті. Молодик начебто за присутності батька почав стріляти по людях, які збиралися на похорон.
Натомість народний депутат заперечує свою участь в інциденті. Як повідомляється, розслідування під особистий контроль узяв міністр внутрішніх справ. (За метеріалами ТСН).

   

Афганці та чорнобильці відстояли свої пільги.Поки-що

Міжнародний експерт, політолог Василь Мельничин: - влада, яка постійно пробує на міцність окремі категорії населення, позбавляючи їх соціальних гарантій, особли таких, за які громадяни проливали кров, або втрачали здоров'я може отримати значний соціальний вибух і втратити свою легітимність".

Протягом останнього часу влада значно зменшила соціальні виплати для окремих категорій громадян. Це стосується інвалідів, сімей з дітьми, ветеранів і учасників війни. Своїми постановами уряд і Тимошенко і Азарова недоплачував їм значні суми, порушуючи Закон і Конституцію. Люди масово почали звертатись до судів і, як не дивно, почали вигравати позови і відповідно стягувати з Пенсійного фонду недоотримані суми.

   

представники ЄС про масові арешти в Україні

Єврокомісар: Не треба штрафувати й саджати людей за висловлення думки

Єврокомісар Штефан Фюле У Євросоюзі засуджують те, що опозиційну пенсіонерку в Україні посадили на 10 діб за те, що вона відрізала шматок стрічки від вінка, покладеного президентом до пам'ятника.

   

Європейська партія закликає до захисту своїх прав

Голова Європейської партії України, депутат Верховної Ради України Микола Катеринчук закликає громадян України захистити свої права 22 вересня на демонстрації протесту проти скасування соціальних пільг під станами Верховної Ради України
22 вересня більшість у Верховній Раді України планує прийняти урядовий закон «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду». Перехідними положеннями цього закону вносяться зміни до Законів України «Про міліцію», «Про прокуратуру», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про пожежну безпеку», «Про захист рослин», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про соціальний захист дітей війни», Основ законодавства України про культуру, Гірничого закону України.

   

ЄС попереджає владу про недопустимість вибіркового правосуддя

Виборче використання правосуддя в Україні може негативно вплинути на ратифікаційний процес після підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це заявив глава представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра в понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми ведемо переговори про Угоду про асоціацію. Вони дуже важливі для Брюсселя та Києва. У той же час виникають серйозні ризики через вибіркове використання правосуддя", - сказав він.

   

Газова війна з Росією. Раунд 2.

Перегляд газових контрактів тягне за собою розрив Харківських угод - Микола Катеринчук

В основу Харківських угод закладені основи «газових» домовленостей з Росією 2009 року. Розриваючи «газовий» контракт, необхідно було б розривати і Харківські домовленості.

На переконання лідера Європейської партії України, 2 стаття Харківських угод говорить про те, що вони грунтуються на «газових» домовленостях 2009 року. І, у випадку, якщо будуть розірвані «газові» контракти, необхідно, щоб і Харківські були розірвані. Але тоді потрібно, йти з «газовим» конфліктом розбиратися в Стокгольмський арбітражний суд, а ще більш ефективним кроком було б звернення до Гаазького суду.

   

Сторінка 13 з 34