НУНС покидає ще один депутат, через зговір з владою "опозиціонерів" НУНСу

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Едуард Зейналов : «Я не буду залишатися в фракції, яка вступила в зговір з провладною більшістю та фактично влаштувала знущання над законом про вибори. Я хочу бути чесним, насамперед перед самим собою."

Після прийняття нового закону про вибори багато хто з депутатів НУНСу запідозрив у такому "одобрямсі" колегами по фракції регіоналівського закону змову між деякими опозиціонерами, особливо їхніми керівниками та владою. Серед депутатів, які критично висловились про дії своїх колег  відзначився Анатолій Гриценко та Андрій Парубій (франкція НУНС.). Але як видно це ще не все. "Тверезіти" починають і інші.

   

Вітання з Днем народження!

Увага! Відкрито в новому вікні. e-mail

Івано-Франківська обласна організація Європейської партії України вітає свого лідера Миколу Катеринчука з днем народженняШановний Миколо Дмитровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

В цей день зичимо Вам міцного здоров’я, міцної команди і міцної родини. Радіємо з того, що маємо честь працювати з Вами і віримо в успіх нашої спільної справи.

Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Вболіваємо за Ваше сьогодення і переконані в перемогах майбутнього.


Прес-служба ЄПУ

   

Чому така одностайність при голосуванні за виборчий закон?

Василь Мельничин: " Гасло виборів 2012р. це:  "ні новим, ні біднім, ні іншим - тільки ми".

Український парламент вчора продемонстрував неабияку єдність у своєму прагненні законсервувати владу на десятиліття. 366 голосів на табло ВР України останнім часом було рідкістю. Адже узурпація влади однією партією припродньо викликає спротив. Що ж відбулося насправді? Які бонуси пообіцяла влада опозиціонерам, що вони за один день вирішили підтримати законопроект про вибори написаний Банковою? Про своє бачення подальшого розвитку політичної ситуації в України розповідає експерт з євроінтеграції та політолог Василь Мельничин.

   

Прийнято новий Закон про вибори. Перемогла влада.

Ігор Соколик: "Перемога партії влади на майбутніх парламентських виборах вирішена за допомогою голосів опозиції".

Верховна рада зусиллями провладних і опозиційних фракцій схвалила правила, за якими проводитимуться наступні парламентські вибори. Депутатів обиратимуть за змішаною системою – половину складу за партійними списками, іншу – в мажоритарних округах. До парлементу потраплять лише партії, які підтримають щонайменше п’ять відсотків виборців. Партійним блокам заборонили участь у виборах. Новий закон підтримали 366 депутатів з усіх фракцій – таку одностайність праламент останніми роками демонструє надзвичайно рідко.

   

Вибори без вибору - кінець Україні!?

Михайло Труфан: "Черговий Закон про вибори "під владу" знищить Україну як державу.

"Якщо Верховна рада не включить до Закону про вибори прохідний бар'єр в 1 відсоток для партій і другий тур для мажоритарників то Україні як державі прийде кінець". Цього разу один регіональний клан - донецький, узурпує владу на довгі роки. Баланс українських регіональних політично-економічних еліт буде зруйновано і наступить "єдиновластие" донецьких. Після перемоги на виборах 2012 року вони не будуть більше панькатись з правом інших еліт на частину влади. Ні дніпропетровські ні харківські, ні тим більше галицькі еліти, не зможуть скласти їм конкуренцію на владу, а  це в свою чергу призведе до кінця української державності. Державність стане спадком  для одного клану.

   

українці євроінтегруються в соціальній мережі

"Ми - європейці" мережева громадська ініціатива

Михайло Труфан, учасник мережі

Європейська інтеграція є природнім прагненням більшої частини української спільноти. Навіть століття російської окупації, совєтизація, знищення голодоморами та висилання українців з їх земель до Сибіру і Далекого Сходу не змогли зламати цього прагнення. За останніми соціологічними дослідженнями вступ до Євросоюзу підтримують більше 60-ти відсотків наших співгромадян, і лише 23 - до союзу з Росією. Тому щоразу більше громадян активно виражають своє прагнення євроінтеграції в соціальних мережах та беруть участь в громадських проєвропейських рухах. Це і не дивно.

   

Хто у нас опозиція?

На вчорашньому пленарному засіданні парламент України відхилив пропоновані поправки до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів, які передбачали декриміналізацію статті, за якою засуджено до 7 років позбавлення волі колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

   

спільні заява політичних партій

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ВИБОРИ 2012 – ФАРС ЧИ СПРАВЖНЄ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ?»

12 жовтня 2011 року за ініціатив лідера Європейської партії України, народного депутата України Миколи Катеринчука відбувся круглий стіл «Вибори 2012 – фарс чи справжнє волевиявлення?» за участю представників та уповноважених політичних партій. За підсумками проведеної дискусії учасники круглого столу ухвалили резолюцію.
Наводимо текст резолюції.

   

Дупутати Європарламенту про вирок Тимошенко

Євродепутат від Польщі: Україна зрадила і висміяла своїх друзів у ЄС Українська влада сьогоднішнім вироком екс-главі уряду Юлії ТИМОШЕНКО зрадила та осміяла своїх друзів в Європейському Союзі та засвідчила, що не заслуговує на перспективу членства в ЄС
Про це сьогодні в Брюсселі на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європейського парламенту заявив депутат від Польщі Яцек САРЮШ-ВОЛЬСКИЙ, якого цитує РАР

   

Микола Катеринчук: Вирок Тимошенко – це вирок демократії України
«Вирок, який сьогодні поспіль декількох годин зачитували Юлії Тимошенко, насправді адресований не їй, а українській демократії і Україні загалом. Після цього можна ставити жирний хрест на українських перспективах, на будь-яких перспективах розвитку демократії, на свободі слова, на можливості збиратися на мітинги, на вільному підприємництві і т.д.», - так думку вислови сьогодні після оголошення вироку Юлії Тимошенко народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Безпрецедентний за своєю сутністю та змістом судовий процес над екс-прем’єр-міністром європейської країни не просто наштовхує на думки, а прямо вказує на серйозні загрози, які унеможливлюють вільний розвиток нашої держави. Віднині будь-які діяння посадовця чи простого громадянина не на власну користь, а на користь держави можуть закінчитися для нього тюремним ув’язненням», - вважає Микола Катеринчук.

«Владі вдалося сховати від українців головного опозиціонера та власного ворога за гратами. І це не край. Далі – більше та нахабніше: через ухвалення нового законодавства про вибори до парламенту повна монополізація влади, викорінення найдрібніших паростків вільного волевиявлення і як наслідок – повний авторитаризм Партії регіонів», - переконаний народний депутат. – «І якщо хтось вважає, що це його не торкнеться – він глибоко помиляється. Каток донецьких підімне під себе всіх і вся».

«Рада закордонних справ ЄС вчора дала чітко зрозуміти чинній владі, що всі їх гучні заяви про європейський розвиток України не матимуть ніякої перспективи, не буде підписана Угода про асоціацію, якщо опозиціонерів саджатимуть в тюрми. Очевидно, що для правлячої верхівки неважливо які перспективи матимуть громадяни України. Для них важливим є і залишаться виключно власне панування та благополуччя», - наголосив Микола Катеринчук.

Прес-служба Європейської партії України

   

Сторінка 12 з 34