Європарламент назвав умови асоціації України в ЄС

Ігор Соколик: "Європарламент назвав умови асоціації: Тимошенко та iнші опозицiйні лiдери, яких режим Януковича кинув за грати повинні мати право взяти участь у парламентських виборах 2012 року. Це уже не просто сподівання на покращення ситуації з захистом демократії,  а чітка вимога. Тепер "донєцким шулєрам", які засіли на Банковій добре треба буде "шевелить наперстками" щоб врятувати ситуацію". 

   

шанс для України втрачати не варто!

Микола Катеринчук: «Україна сьогодні як ніколи близько до Євросоюзу. То ж не дай Боже цим не скористатися!»

Сьогодні відбулось схвалення доповіді щодо рекомендацій Європарламенту Раді ЄС, Єврокомісії та Європейській службі зовнішніх дій про переговори щодо угоди про асоціацію з Україною.

 

   

Соціальний геноцид від влади. Або вбивай своїх щоб чужі боялись?

«Смерть інваліда у Донецьку є свідченням того, що в Україні розпочався соціальний геноцид», - так прокоментував смерть шахтаря-інваліда під час штурму наметового містечка чорнобильців у Донецьку лідер Європейської партії України, народний депутат України Микола Катеринчук.

«Європейська партія України підтримала рішення Комітету опору диктатурі, яким зокрема передбачається проведення позачергового засідання Верховної Ради України з цього питання. Вважаю, що загибель інваліда це не той випадок, коли його просто можна замовчати чи «замняти», як це практикується останнім часом правлячою верхівкою. Причини загибелі мають бути встановленні в найкоротші терміни, винні притягнуті до відповідальності», - наголосив народний депутат.

«Окрім того ми дали доручення голові нашої обласної організації на Донеччині Петру Антипу, аби той провів незалежне розслідування даного інциденту та виступив з цього приводу з публічною заявою. Я переконаний, що якщо решта політичних партій вчинять так як і ми, то буде неможливо приховати правду про смерть шахтаря-інваліда», - додав Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України

   

Влада вбиває мітингуючих чорнобильців.

При штурмі міліцією наметового містечка чорнобильців у Донецьку загинула людина.

Як повідомив "Українській правді" народний депутат від "БЮТ-Батьківщини" Михайло Волинець, шахтар-інвалід Геннадій Конопльов загинув о 19:10.

За словами депутата, працівники міліції "за участю бандитських формувань у цивільному" почали штурмувати містечко й завалили армійський намет, який був наданий мітингувальникам МНС області.

   

Розпуск верховної ради неможливий

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 25 листопада 2011, 09:40

Розпуск ВР неможливо

http://youtu.be/G5s8_b7TU3c

   

Німеччина за європейську Україну!

НІКО ЛАНГЕ :  Замість того, щоб налагоджувати довіру, Україна часто іде шляхом шантажу.

Нападати на Німеччину стало модно. Коли йдеться про те, що в Греції мають відбутися жорсткі й болючі реформи, аби країна власними зусиллями знову стала платоспроможною, то винні в усьому Ангела Меркель і сама Німеччина.

   

Ю.Соловей змінив партію.

Юрій Соловей амбітний місцевий політик, відомий в Івано-Франківську, як затятий борець за посаду мера на попередніх виборах та засновник соціальних магазинів нещодавно очолив Івано-Франківську організацію партії "УДАР" В. Кличка. Про це повідомило інтернет-видання "ZIK" 22.11.2011 року.

   

Скільки коштує нам Янукович?

Михайло Труфан:

"Президент Янукович лише в 2011 році потратить 50 мільйонів доларів на оренду літака, вертольота, реконструкцію резиденцій і будівництво вертолітних майданчиків. Лише за таке марнотратство йому необхідно оголосити імпічмент".

За інформацією журналу "КорреспондентЬ" утримання Віктора Януковича становить 229 тисяч доларів на день, що становить 675 середніх зарплат, які звичайні громадяни одержують за місяць.

   

Саміт Україна-ЄС без Тимошенко не відбудеться?

Дітмар Штюдеманн: Лідери Євросоюзу не приїдуть на саміт до Києва в грудні, якщо екс-прем'єр Юлія Тимошенко сидітиме у в’язниці.


Таку думку висловив колишній посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

   

Українці починає надоїдати президентська форма правління

Дослідження групи Рейтинг: Українці починають змінювати своє відношення до форми правління. Президентську найбільше підтримують прихильники  ПР, "Свободи" і УДАРу

Згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг у листопаді, 34% опитаних вважають президентсько-парламентську форму правління оптимальною для України.
Водночас, 13% підтримують президентську форму правління, 26% - парламентсько-президентську, 5% - парламентську, 2% - диктатуру, а 21% - не змогли визначитися з даного питання.
Соціологи зазначають, що поступово в Україні знижується підтримка президентської форми правління: з 24% в жовтні 2009 і 26% в квітні 2010 до 16% в березні 2011 і до 13% в листопаді 2011.

   

Сторінка 11 з 34